Jednoduchá manipulace

Content_Header_nipp

Jednoduchá manipulace

Příběh vývoje lahviček mimijumi ukazuje čeho jsou schopni nešťastní otcové. Lékař a psychiatr Dr. Frank Drummond a jeho kolega Dr. Bill Colomb byli extřémně nespokojeni s nabídkou lahví pro jejich novorozené děti. 

V průběhu několika let sledovali oba lékaři a otcové rodiny s dětmi a shromažďovali jejich zkušenosti kojícími lahvemi. Inspirováni četnými problémy a návrhy na zlepšení dostsali nápad, který zcela revolučně od základu mění krmení dětí z lahve.

Ve spolupráci s porodními asistentkami, laktačními poradkyněmi, zdravotními sestrami a matkami vyvíjeli 5 let lahvičky mimijumi. Kreativní designeři v týmu pracovali na průkopnickém nápadu na vysoce ergonomický a stylový produkt s vysokým zdravotním faktorem.

Ve srovnání s jinými lahvemi dokáže kojenecká láhev mimijumi, která je svým vzhledem i fukčností podobná matčinu prsu, zamezit zmatení dětí a zároveň jim umožní co největší zážitek z pití. 

Potřeby a přání rodičů leží specialistům na srdci - proto byla také zvláštní pozornost věnována praktičnosti lahve.
Jiný výrobci často označují relativné úzká hrdla 45 mm nebo méně za modely "se širokým hrdlem". S lahví mimijumi a jejími 60 mm v průměru je snažší manipulace při plnění a výhodou je to zejména během čistění. 

Dno lahve je vybaveno odnímatelnou protizkluzovou podložkou, která se automaticky váže k podkladu a tím zaručuje stabilitu při plnění. 

Pro usnadnění manipulace má pro Vás mimijumi další zjednodušení. Například plastový šroubovací uzávěr, který fixuje dudlík u konvečních lahví u mimijumi není. Závit je integrován přímo do extra velké speciální savičky mimijumi a k zašroubování stačí pouze půl otáčky na lahvi. 
Content_milchpulver

Výsledkem je dvoudílný systém, se kterým se snadno manipuluje jednou rukou a to díky protiskluzové podložce a snadno čistí. 

Lahvičky a savičky mimijumi jde samozřejmě mýt v myčce na nádobí. Je možné je též sterilizovat ve vroucí vodě. Je možné též použití sterilizátoru. 

Upozornění: mimijumi není možné používat v mikrovlné troubě - nepoužívejte mikrovlnou troubu pro ohřev či sterilizaci!!!!